Vyhledat v textu

13. 12. Lucie

Zítra: Lýdie
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Občan > Aktuality > Nové album ve fotogalerii naší obce

Nové album ve fotogalerii naší obceDatum konání:
16.2.2018
Datum ukončení:
31.3.2018

Na webových stránkách obce jsme založili nové album s názvem

„Co se nám nelíbí na veřejných plochách v majetku obce“

Veřejná prostranství v majetku obce neslouží ke skladování soukromých věcí.

V této složce budeme proto zveřejňovat fotografie neoprávněného užívání veřejného prostranství, nepovoleného využívání veřejné zeleně k parkování vozidel, parkování na chodnících, porušování silničního zákona, ničení a poškozování veřejných ploch a obecního majetku, zakládání černých skládek apod. Na veřejné prostranství nepatří ani soukromé popelnice na komunální odpad.

Zároveň upozorujeme, že využívání veřejného prostranství k parkování vozidel a zakládání černých skládek na veřejném prostranství je přestupkem.

Žádný z členů zastupitelstva si nedělá na veřejných plochách soukromá skladiště. Snažme se tak chovat všichni. Pokud nastane situace, že budete potřebovat krátkodobě použít obecní pozemek, rádi Vám vyjdeme vstříc a pokud to bude možné, vystavíme Vám patřičné povolení.

Věříme, že ti, kterých se to týká, své černé skládky a auta neprodleně odstraní. Až se tak stane, budou fotografie smazány.

Zveřejnění těchto fotografií je ve veřejném zájmu a bylo konzultováno s nadřízenými orgány.

Děkujeme za pochopení.